Kadi Uibo muusika

IMG 9822

Sind köidab vaikne, õrn muusika, mis jätab ruumi ja aega eestikeelsest tekstist voogavates maailmades rändamiseks; armastad elu, lihtsust, muutlikkust, dünaamikat - nii vaikusest kui ka võimsatest helidest sündivaid lainetusi, mis märkamatult puudutaksid Su südant ja kosutaksid hinge... Kadi Uibo Muusika võib just Sind kõnetada.

Kadi Uibo esitab omaloodud laule ja mängib harmooniumi, väikekannelt, kalimbat.

Ansambli koosseis varieerub vastavalt vajadusele ja olukorrale ühest kuni nelja muusikuni. Täiskoosseisu kuuluvad lisaks Kadi Uibole veel Eno Kollom rütmipillidel, Krista Joonas bambusflöötidel.

 

Biograafia

Kadi Uibo on laulja ja heliloojana tegutsenud umbes aastast 1995, alustades indie-bändis Dreamfish. Lisaks oma kodumaistele ansamblitele Ragatmika, Cloudspeak ja Kirtana Rasa on Kadi Uibo osalenud ka muusikaprojektides Venemaal, Norras ja Indias. Oma ansambliga on Kadi Uibo välja andnud 4 albumit, lisaks on lugusid ilmunud CD-kogumikel. Kadi Uibo on komponeerinud spetsiaalse taustamuusika vibroakustilise teraapia seansi tarbeks, kusjuures muusikapala läbis teadusliku uuringu, mida viis läbi Ivar Vinkel Tallinna Ülikooli juures. Kadi Uibo muusika kõlab ka Inga Põldma Jooga-nidra (unejooga) CD plaadil.

Hetkel tegeleb Kadi Uibo põhiliselt oma sooloprojektiga, töötab Eesti Õpetajate Meeskoori dirigendina ja EMLS Tallinna Meeskoori abidirigendina ning õpib EMTA magistriõppes. Lisaks soololauludele komponeerib Kadi Uibo ka koorimuusikat. Tema koorilaul Hoian sust kinni oli 2012 a. detsembris toimunud XXIV Eesti Päevade kontserdil ühendkooride kavas Sydneys, Austraalias. Sama laul oli 2011 aasta segakooride võistulaulmisel Tuljak koolikooride kategooria kohustuslikuks lauluks.

Oma tähtsaimaks tegemiseks peab Kadi Uibo siiski emarolli - tema peres kasvab tütar.

 

Albumid

 Kirtana Rasa - Põhjataeva tuled

Kirtana Rasa - Põhjataeva tuled (CD, 2007)

 

Avaldatud meedias

"Naeran kuule" autorikontsert ERR arhiivis (Vaata siia)